List of registered teams

Club Team name Category
Bele Barkarby IF IBF - Vit Pojkar Röd D (födda 2009-10)
Bele Barkarby IF IBF -Svart Pojkar Röd D (födda 2009-10)
Bele Barkarby IF IBF P07/08 Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Bele Barkarby IF IBF Flickor Röd C (födda 2008-09)
Bele Barkarby IF IBF Flickor Röd B (födda 2007-08)
Bele Barkarby IF IBF Flickor Röd A (födda 2006-07)
Björklinge BK Pojkar Röd A (födda 2006-07)
Bälinge IF P09 Pojkar Röd D (födda 2009-10)
Danderyds SK Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Duvbo IK Pojkar Röd C (födda 2008-09)
Duvbo IK Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Enebybergs IF Flickor Röd B (födda 2007-08)
Enebybergs IF Flickor Röd A (födda 2006-07)
Enköpings Sk IBK Pojkar Röd C (födda 2008-09)
Hagunda IF P09 Pojkar Röd D (födda 2009-10)
Hagunda IF P08/09 Pojkar Röd C (födda 2008-09)
Hagunda IF P07 Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Hagunda IF P06 Pojkar Röd A (födda 2006-07)
Hagunda IF F09/10 Blå Flickor Röd D (födda 2009-10)
Hagunda IF F09/10 Gul Flickor Röd D (födda 2009-10)
Hagunda IF Flickor Röd B (födda 2007-08)
Hagunda IF Flickor Röd A (födda 2006-07)
Huddinge IBS Flickor Röd B (födda 2007-08)
Huddinge IBS U16 Flickor Röd A (födda 2006-07)
Hässelby SK IBK Svart Pojkar Röd C (födda 2008-09)
Hässelby SK IBK Röd Pojkar Röd C (födda 2008-09)
IBK Sala Pojkar Röd B (födda 2007-08)
IBK Sala Flickor Röd C (födda 2008-09)
IBK Sala Flickor Röd A (födda 2006-07)
IFK Dannemora/Österby F06-09 Flickor Röd A (födda 2006-07)
IS Saga Pojkar Röd A (födda 2006-07)
LI20 Pojkar Röd D (födda 2009-10)
LI20 IBF Pojkar Röd C (födda 2008-09)
Lindås Waves Pojkar Röd C (födda 2008-09)
Nacka IBK Flickor Röd C (födda 2008-09)
Nacka Innebandyklubb IBK P10 Pojkar Röd D (födda 2009-10)
Rosersberg/Arlanda IBK 19 RA19 P07/08 Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Sigtuna IF IBK Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Sigtuna IF IBK Pojkar Röd A (födda 2006-07)
Sköndals IK F06-09 Flickor Röd B (födda 2007-08)
Stenhagens KK IBF KK Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Storvreta IBK Röd Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Storvreta IBK Svart Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Storvreta IBK Flickor Röd D (födda 2009-10)
Storvreta IBK Flickor Röd B (födda 2007-08)
Telge Skridsko & IBK Flickor Röd B (födda 2007-08)
Vaksala SK P09 Pojkar Röd C (födda 2008-09)
Vaksala SK P08 Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Vaksala SK P07 Pojkar Röd A (födda 2006-07)
Vaksala SK F09 Flickor Röd D (födda 2009-10)
Vaksala SK VSK F08 Flickor Röd C (födda 2008-09)
Vaksala SK VSK F08 Flickor Röd B (födda 2007-08)
Vallentuna IBK p-08 Pojkar Röd C (födda 2008-09)
Vallentuna IBK p-08 Pojkar Röd B (födda 2007-08)
Vallentuna IBK P06 Pojkar Röd A (födda 2006-07)
Västerås IBS Ungdom Pojkar Röd D (födda 2009-10)
Åkersberga IBF Ungdom Pojkar Röd D (födda 2009-10)
Åkersberga IBF Ungdom F09 Flickor Röd D (födda 2009-10)
Åkersberga IBF Ungdom Flickor Röd A (födda 2006-07)
Älvsjö AIK IBF Pojkar Röd A (födda 2006-07)
Örebro SK Ungdom Flickor Röd D (födda 2009-10)
Östhammars IBK Flickor Röd A (födda 2006-07)